Вітаємо першокурсників у родині ХНУРЕ!

Сьогодні у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшло свято посвячення у студенти, на якому керівництво закладу, разом із деканами, педагогами та студентами старших курсів, привітали першокурсників з початком одного з найважливіших етапів у житті.

«Перш за все, хочу привітати вас зі вступом до одного з найкращих технічних вишів України – Харківського національного університету радіоелектроніки. Наш Університет у всьому світі асоціюється з сучасними інформаційними технологіями та має високий рівень якості освіти, яку забезпечують професійні викладачі з великим науковим досвідом. Але головне це те, що ми велика родина, в якій кожен з вас може розвивати як науковий, так і творчий потенціал, а також завжди розраховувати на підтримку та увагу. Тож, ласкаво просимо в нашу дружню родину – родину ХНУРЕ», – привітав студентів ректор університету, професор Валерій Семенець.

Також, щоб привітати першокурсників, до ХНУРЕ завітав доктор фізико-математичних наук, професор Володимир Семиноженко, який побажав молодим студентам плідного навчання заради розвитку української та світової науки

Більш детально: http://nure.ua/uk/all_news_ua/vitayemo-pershokursnikiv-u-rodini-xnure/

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.