Кафедра ЕОМ виступила технічним партнером проведення фіналу відкритого чемпіонату з League of Legends в ХНУРЕ! Вітаємо переможців!

На базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся фінал Відкритого Чемпіонату по League of Legends, організаторами якого виступили студентський профком ХНУРЕ, Студентський сенат ХНУРЕ. Спонсором фіналу виступила компанія NIX Solution, а технічним партнером – кафедра Електронних обчислювальних машин ХНУРЕ, в лабораторіях якої велися змагання і інтернет-стрімінг.

В результаті тривалого протистояння (ігри розпочалися в 10-00 і закінчилися о 19-00) перше місце виборола команда з Києва “Jackpot does not matter”, друге місце посіла команда з ХНУРЕ “NURE” і третє місце – також команда з ХНУРЕ “Devide et impera”. Переможці були нагороджені цінними призами та кубками Чемпіонів.

Важливо відзначити високий рівень організації проведення фінальних турнірів, який забезпечили: завідувач кафедри ЕОМ Ігор Рубан, помічник ректора Володимир Лук’яненко, студент Ілля Жеков, асистент кафедри ЕОМ Віталій Ткачов, інженери кафедри ЕОМ Анна Соколова і Максим Гусятин.

Вітаємо фіналістів з черговим творчим успіхом! Кіберспорту в ХНУРЕ – бути!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.