Науковці кафедри беруть участь в XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2019»

З 8 – 11 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі відбувається XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2019», у якій беруть участь понад 400 компаній з 16 країн світу, серед яких свої розробки представляє Харківський національний університет радіоелектроніки.

Мета заходу – сприяння розвитку оборонної промисловості, удосконаленню технічної оснащеності ЗСУ та розвиток міжнародного військово-технічного  співробітництва.

У рамках виставки ХНУРЕ представив ряд власних розробок та засобів спеціального призначення. Кафедру ЕОМ представив директор Науково-навчального центру «Проблемно-орієнтовані обчислювальні засоби», п.н.с. Сотников Олег Михайлович з розробою “Технологія виявлення несанкціонованого відеоспостереження з безпілотних літальних апаратів”, яка забезпечує захист об’єктів під охороною.

Технологія реалізована завдяки спеціальним контролюючим діапазони датчикам, які використовуються для передачі відеосигналу з БПЛА до базової станції. Поява такого сигналу свідчить, що у контрольованій зоні здійснюється відеозйомка. Розробка дозволяє перехопити зображення та вивести його на світловий та звуковий індикатор датчика, також до нього може бути підключений пристрій для передачі повідомлень по GSM про присутність безпілотника.

Детальніше: на сайті ХНУРЕ.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.