Студенти кафедри ЕОМ підтримали учасників забігу Харківського марафону!

Харківський Міжнародний марафон – це щорічний марафон, який в 2013 році внесений до Книги рекордів України як наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників. Траса, по якій проходить марафон, прокладена по центральних вулицях Харкова і охоплює основні пам’ятки міста, а старт і фініш розташовані на одній з найбільших площ Європи – пл. Свободи.

ХНУРЕ, як один з найбільш активних університетів, взяв активну участь в даному заході. Важливо відзначити, що Харківський марафон відвідали: т.в.о. ректора Е.Е. Рубін, декани факультетів, завідувачі кафедр, в тому числі і завідувач кафедри ЕОМ – проф. Рубан І.В., який побажав учасникам стати переможцями.

З університету були як і учасники забігу, зокрема голова Студентського сенату – Богдан Стеблянко, так і групи підтримки, які вийшли на проспект Науки від багатьох кафедр.

Кафедра ЕОМ дякує активним студентам груп КІ-13-2 і КІ-13-3, які брали участь і завдяки яким учасники забігу отримували ту підтримку, якої по шляху проходження маршруту забігу деколи і не вистачало.

Молодці учасники Марафону і групи підтримки!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.