20-й Ювілейний Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» був проведений на відмінно!

З 19 по 21 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходив 20-й ювілейний Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». Кафедра електронних обчислювальних машин у цьому році на своїй базі провела шість засідань з двох секцій «Прикладні проблеми інтелектуальних обчислювань» та «Методи і засоби обробки інформації в комп’ютерних системах» в рамках конференції «Віртуальний та фізичний комп’ютінг». Було представлено більше 60 доповідей учасниками з числа студентів кафедри, молодих науковців з інших міст та країн.

З привітальним словом виступив завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор Рубан Ігор Вікторович, який побажав підростаючому поколінню використовувати набуті знання в стінах альма-матер як в подальшій науковій діяльності, так і в повсякденні, а отримані результати використовувати на благо держави та суспільства.

Окремо варто зазначити, що засідання секції «Методи і засоби обробки інформації в комп’ютерних системах» вперше проводив молодий науковець кафедри, кандидат технічних наук, доцент, заступник директора Центра заочної форми навчання Ляшенко Олексій Сергійович. Надана довіра та високий рівень проведення засідань свідчить, що сучасна політика кафедри, спрямована на підтримку молодих науковців має свої плоди. Адже саме з такої кузні наукових заходів в подальшому виходять молоді вчені, зацікавлені в розвитку вітчизняної науки.

Колектив кафедри поздоровляє лауреатів та учасників ювілейного молодіжного форуму та бажає творчої наснаги на науковій ниві!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.