Професор Смеляков К.С. взяв участь у роботі Міжнародної літньої школи «Розробка додатків для віртуальної реальності» у Польщі

Ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець зустрівся зі студентами та викладачами, які успішно пройшли навчання в Міжнародній літній школі «Розробка додатків для віртуальної реальності» на базі університету WSG (Бидгощ, Польща). У роботі Міжнародної літньої школи «Розробка додатків для віртуальної реальності» брав участь професор кафедри ЕОМ Смеляков К.С.

Студенти розповіли про отримані навички щодо застосування технології віртуальної реальності, яка є основним з найперспективніших напрямків у сфері сучасних ІТ-технологій, поділились враженнями від відвідання німецького Технопарку «Autostadt», який був побудований концерном Volkswagen у місті Вольфсбург, а також обговорили з ректором можливості подальшої участі у різноманітних програмах міжнародної академічної мобільності.

Варто зазначити, що протягом року роботи на кафедрі ЕОМ, професор Смеляков К.С. вніс суттєвий вклад в розвиток напряму міжнародної роботи на кафедрі ЕОМ. Бажаємо наснаги і далі працювати в даному напрямку!

 

Колектив кафедри ЕОМ вітає декана факультету КІУ Ляшенка Олексія Сергійовича з днем народження!

Шановний Олексіє Сергійовичу!

Шлях, яким Ви рухаєтесь, тісно пов’язаний з нашою кафедрою, а Ваші здобутки – це результат спільної праці Вас та людей, які у Вас вірять та Вам довіряють! Бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливої родини, вірних друзів та стальних нервів у професійній повсякденності!

Оптимізм, яким Ви умієте запалювати людей та рухати їх до вирішення будь-яких проблем – це Ваша унікальність. Тож нехай цей талант допомагає Вам рухатися до омріяного.

Залишайтесь таким же креативним, а усмішка – не сходить з Вашого обличчя! З днем народження!

Вітаємо студентів-призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування!

 

Команда студентів Харківського національного університету у складі:

Мусаєв Парвіз Сар’ят-огли

Ніколаєв Володимир Олексійович

Сердечний Віталій Сергійович

взяла участь у Другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Системне програмування», що проходила з 3 по 6 квітня 2018 року в НТУ «ХПІ» та посіла ДРУГЕ місце, поступившись лише хазяїнам олімпіади!

 

Кафедра ЕОМ вітає призерів і тренера команди — к.т.н., доцента Волка Максима Олександровича!

Вітаємо з присвоєнням наукового ступеня кандидата технічних наук!

Колектив кафедри Електронних обчислювальних машин вітає старшого викладача кафедри Іванісенка Ігоря Миколайовича з присвоєнням наукового ступеня кандидата технічних наук та отриманням відповідного державного документу!

Бажаємо натхнення на науковій ниві, стійкості у роботі з іноземними студентами та наполегливості у досягненні нової мети. Цінуємо Вашу роль у житті єдиної сім’ї кафедри ЕОМ, сподіваємося на максимальну віддачу на благо всього колективу!