Відбулося перше засідання кафедри ЕОМ у 2018/19 навчальному році

Сьогодні, 28 серпня 2018 року відбулося перше засідання кафедри ЕОМ у 2018/19 начальному році. Традиційно заслухали доповідь декана факультету КІУ, доцента кафедри Ляшенка А.С.; заступника директора ННЦ ЗФН, старшого викладача кафедри Дяченка В.О.; заступника завідувача кафедри з наукової роботи, професора Смелякова К.С.,  які розповіли про результати роботи приймальної комісії за денною та заочною формою навчання та до аспірантури відповідно. Були представлені нові співробітники кафедри. Завідувачем навчальної лабораторії Войтенком В.І. було доведено про результати ремонту лабораторії кафедри № 37 «з» та викладацької № 35 «з». Обговорено питання підготовки до практики магістрантів кафедри 2018/2019 навчального року випуску. Також було розглянуто ряд інших питань у розділі «Різне».

Керівництво кафедри вітає співробітників з Новим навчальним роком, який стартує 1 вересня з години куратора та бажає нових звершень для розцвіту кафедри.

Професор Смеляков К.С. взяв участь у роботі Міжнародної літньої школи «Розробка додатків для віртуальної реальності» у Польщі

Ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець зустрівся зі студентами та викладачами, які успішно пройшли навчання в Міжнародній літній школі «Розробка додатків для віртуальної реальності» на базі університету WSG (Бидгощ, Польща). У роботі Міжнародної літньої школи «Розробка додатків для віртуальної реальності» брав участь професор кафедри ЕОМ Смеляков К.С.

Студенти розповіли про отримані навички щодо застосування технології віртуальної реальності, яка є основним з найперспективніших напрямків у сфері сучасних ІТ-технологій, поділились враженнями від відвідання німецького Технопарку «Autostadt», який був побудований концерном Volkswagen у місті Вольфсбург, а також обговорили з ректором можливості подальшої участі у різноманітних програмах міжнародної академічної мобільності.

Варто зазначити, що протягом року роботи на кафедрі ЕОМ, професор Смеляков К.С. вніс суттєвий вклад в розвиток напряму міжнародної роботи на кафедрі ЕОМ. Бажаємо наснаги і далі працювати в даному напрямку!

 

Колектив кафедри ЕОМ вітає декана факультету КІУ Ляшенка Олексія Сергійовича з днем народження!

Шановний Олексіє Сергійовичу!

Шлях, яким Ви рухаєтесь, тісно пов’язаний з нашою кафедрою, а Ваші здобутки – це результат спільної праці Вас та людей, які у Вас вірять та Вам довіряють! Бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливої родини, вірних друзів та стальних нервів у професійній повсякденності!

Оптимізм, яким Ви умієте запалювати людей та рухати їх до вирішення будь-яких проблем – це Ваша унікальність. Тож нехай цей талант допомагає Вам рухатися до омріяного.

Залишайтесь таким же креативним, а усмішка – не сходить з Вашого обличчя! З днем народження!

Вітаємо студентів-призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування!

 

Команда студентів Харківського національного університету у складі:

Мусаєв Парвіз Сар’ят-огли

Ніколаєв Володимир Олексійович

Сердечний Віталій Сергійович

взяла участь у Другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Системне програмування», що проходила з 3 по 6 квітня 2018 року в НТУ «ХПІ» та посіла ДРУГЕ місце, поступившись лише хазяїнам олімпіади!

 

Кафедра ЕОМ вітає призерів і тренера команди — к.т.н., доцента Волка Максима Олександровича!