Гуртки та семінари

№ п/п Назва гуртка / проблемної групи Викладач День неділі, час, аудиторія
1. Розробка математичного і програмного забезпечення систем штучного інтелекту на базі нейронних мереж з використанням високопродуктивних систем Аксак Н.Г. Понеділок,
14:55–16:30,
229 “д”
2. Інтелектуальні методи та засоби обробки інформації Безсонов О.О. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
3. Методи і засоби розподіленого і паралельного програмування Волк М.О. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
4. Теорія моделювання, оцінка
продуктивності комп’ютерних систем та мереж
Горбачов В.О. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
5. Дослідження і розробка математичних моделей, алгоритмів і структур графічних процесорів для систем візуалізації тренажерів транспортних засобів Гусятін В.М. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
6. Комп’ютерна схемотехніка Дзюбенко В.Ф. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
7. Методи моніторингу комп’ютерних мереж Дух Я.В. Вівторок,
19:00-20:00,
37 “з”
8. Математичні пакети у дослідницькій діяльності Дяченко В.О. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
9. Розробка інформаційних технологій проектування корпоративних обчислювальних мереж Завизіступ Ю.Ю. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
10. Сучасні технології розробки web-додатків Іващенко Г.С. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
11. Технології та методи побудови і управління в бездротових мережах Коваленко А.А. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
12. Методи та моделі інтелектуальних систем підтримки прийняття рішень Корабльов М.М. Вівторок,
15:00–17:00,
41а “з”
13. Програмування на Python / Django Ляшенко О.С. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
14. Розробка системного програмного забезпечення для операційної системи Linux Мартовицький В.О. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
15. Системи і алгоритми локально-паралельної обробки інформації Міхаль О.П. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
16.  Моделювання елементів комп’ютерних систем на ресурсних та нерегулярних клітинних автоматах Міхаль О.П. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
17. Сучасні методи адміністрування комп’ютерних мереж Партика С.О. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
18. Інтелектуальний аналіз даних (проблемна група) Смеляков К.С. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
19. Розробка хмарних корпоративних систем Ткачов В.М. Понеділок,
18:25–20:00,
37 “з”
20. Інтелектуальні мобільні системи Токарєв В.В. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
21. Інтелектуальні методи комп’ютерної обробки інформації в системах керування Удовенко С.Г. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
22. Спеціальні питання системного програмування Філімончук Т.В. уточнюється з урахуванням поточного розкладу
23. Комп’ютерні системи для медицини Янковський О.А. уточнюється з урахуванням поточного розкладу