Вітаємо з днем народження!

Колектив кафедри Електронних обчислювальних машин вітає з Днем народження заступника завідувача кафедри, доцента, кандидата технічних наук Токарєва Володимира Володимировича.

Шановний Володимир Володимирович!

Ваш трудовий шлях на науково-педагогічних нивах нашої кафедри суттєво зміцнив її статусність в університеті та закріпив впевнений вектор розвитку. Ми це пояснюймо Вашим талантом вести командну роботу, адже Ваші навики гармонійної командної гри в волейбол відомі як у стінах вишу, так і за його межами.  У День Вашого народження бажаємо Вам не послаблювати позицій, на яких Ви стоїте, примножуючи при цьому результати; виникаючі незгоди розбивати, як криголам кригу; якнайшвидшого захисту докторської дисертації; злагодженого сімейного життя; міцного здоров’я; та надійних друзів, які не знають поняття зради!

Вітаємо з успішним захистом дисертації!

Колектив кафедри ЕОМ вітає з успішним захистом кандидатської дисертації старшого викладача Іванісенка Ігоря Миколайовича за спеціальністю 05.13.05 – комп’ютерні системи та компоненти («Методи балансування навантаження в розподілених системах з урахуванням самоподібних властивостей вхідних потоків»).
Бажаємо якнайшвидшого оформлення документів до подачі в МОН України для одержання ступеня кандидата технічних наук – доктора філософії.

Співробітники кафедри взяли участь у науковій конференції ІПРІ НАН України

Співробітники кафедри ЕОМ – доцент Токарєв Володимир Володимирович та ст. викладач Ткачов Віталій Миколайович у рамках виконання фундаментальної науково-дослідної роботи взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології та безпека» (ІТБ-2017), яка щорічно проводиться на базі Інституту проблем  реєстрації  інформації  НАН  України.

Конференція є платформою для  діалогу представників органів державної влади й управління, бізнесу, сфери господарювання й надання послуг, науки, освіти й громадянського суспільства з метою обговорення спільних проблем використання інформаційних технологій і забезпечення інформаційної та  кібербезпеки, напрацювання рішень щодо попередження загроз, створення ефективного захисту й підвищення безпеки активів у кіберпросторі.

Під час наукового заходу спільно з проф. Додоновим О.Г., проф. Машковим О.А., проф. Барабашом О.В., проф. Вишнівським В.В., с.н.с. Горбачик О.С., с.н.с. Кузнєцовой М.Г. були обговорені актуальні проблеми забезпечення стійкості та живучості інформаційних систем та визначені основні пріоритети співробітництва за даним напрямом.

Варто зауважити, що цей напрям у Харківському національному університеті радіоелектроніки почав активно розвиватися за ініціативи наукового керівника лабораторії «Реконфігурованих та мобільних систем», проректора з науково-методичної роботи, професора Рубана Ігоря Вікторовича та керівника фундаментальної науково-дослідної роботи, професора Чурюмова Генадія Івановича на базі кафедри ЕОМ з 2017 року.

На базі кафедри ЕОМ відкрито нову навчально-наукову лабораторію “Реконфігурованих і мобільних систем”

Сьогодні на базі кафедри ЕОМ відкрили нову навчально-наукову лабораторію “Реконфігурованих і мобільних систем”, яка створена з метою підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».
Основним призначенням лабораторії є розробка нових навчальних дисциплін, проведення лабораторних і практичних занять, проведення фундаментальних і прикладних науково-дослідних робіт, а також розвиток науково-технічної творчості молоді. Крім того студенти зможуть навчитися програмуванню реконфігурованих і мобільних систем, кроссплатформенних клієнт-серверних додатків універсальних комп’ютерних систем, а також алгоритмизувати комп’ютерні мережі підвищеної живучості.
Фотозвіт з відкриття доступний тут: https://www.facebook.com/groups/nurepress/permalink/918530974976600/