Вітаємо з 8 березня!

Шановні “колежанки” нашої кафедри! Сердечно вітаємо вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Нехай цей чудовий день ще раз нагадає нам про красу та витонченість жіночої душі, адже так само, як весна надихає природу на оновлення, так і ваша сила духу, цілеспрямованість і талант ведуть нас до успіху в усіх великих починаннях. Дякуємо за те, що ви невпинно даруєте енергію та сердечну доброту тим людям, які оточують вас, спонукаєте їх до добрих та корисних справ, надихаєте своєю красою та завзятістю на видатні звершення.

Щиро бажаємо, щоб кожен день ви зустрічали із посмішкою, радістю та спокоєм у серці, впевненістю у власних силах! Від усієї душі зичимо вам жіночого щастя й добра, нових незабутніх вражень. Тепла й любові, злагоди та добробуту вам і вашим родинам!

З повагою, ваші колеги!

Вітаємо з днем народження!

Шановний, Віталію Миколайовичу!

Колектив кафедри ЕОМ від душі вітає Вас з Днем народження, Ткачов В.М.! Бажаємо, щоб Ви завжди могли реалізуватися і досягти бажаного. Будьте любимим, сильним, міцним і здоровим! Нехай навколишній світ приносить Вам достаток, позитивні емоції і надійних товаришів. Живіть так, щоб кожен день був історією!

Вітаємо з успішним захистом атестаційних робіт!

Минулого тижня відбулися захисти атестаційних робіт бакалаврів і спеціалістів заочної форми навчання кафедри ЕОМ.
Вітаємо професіоналів і бажаємо реалізації їх найсміливіших задумів, які були успішно захищені в стінах нашої кафедри!

Кафедра ЕОМ вітає завідувача кафедри проф. Міхаля Олега Пилиповича з Днем народження!

Бути хорошим начальником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який, завдяки правильно сформованій команді професіоналів, вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та наукового росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. Вітаємо!