Володимиру Федоровичу Дзюбенко – 70 років!

Шановний Володимире Федоровичу!

Кафедра ЕОМ вітає Вас з Днем Вашого народження і бажає міцного здоров’я, потужного оптимізму, впевненості в своїх силах. Нехай негаразди, які іноді виникають на Вашому життєвому шляху будуть дрібним гравієм під колесом всюдихода, а друзі ніколи не підводять, будучи твердою опорою в житті!

Зі святом! З повагою, співробітники кафедри ЕОМ і деканату КІУ.

Новий навчальний рік – разом з наукою!

   Науковий рік кафедра ЕОМ починає з доброї новини!

   Завдяки зусиллям професора Чурюмова Геннадія Івановича та доцента Токарєва Володимира Володимировича, у 2017 році на кафедрі буде виконуватися науково-дослідна робота, яка пройшла конкурс Державного фонду фундаментальних досліджень з позитивним результатом.

   Керівництво кафедри вітає з приємною новиною та бажає успіхів у роботі над розбудовою наукового потенціалу кафедри.

Викладачами кафедри проведено години кураторів

Сьогодні кураторами кафедри Електронних обчислювальних машин були проведені кураторські години для студентів, що навчаються в групах, які закріплені за кафедрою. Викладачами кафедри були озвучені правила поведінки и життєдіяльності, стратегії особистісного розвитку в рамках факультету, напрями діяльності університету, перспективи працевлаштування; студенти поділилися враженнями від літнього відпочинку; викладачі провели консультації з особливостей нового навчального року в університеті.

З новим навчальним роком!

Вітаємо першокурсників у родині ХНУРЕ!

Сьогодні у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшло свято посвячення у студенти, на якому керівництво закладу, разом із деканами, педагогами та студентами старших курсів, привітали першокурсників з початком одного з найважливіших етапів у житті.

«Перш за все, хочу привітати вас зі вступом до одного з найкращих технічних вишів України – Харківського національного університету радіоелектроніки. Наш Університет у всьому світі асоціюється з сучасними інформаційними технологіями та має високий рівень якості освіти, яку забезпечують професійні викладачі з великим науковим досвідом. Але головне це те, що ми велика родина, в якій кожен з вас може розвивати як науковий, так і творчий потенціал, а також завжди розраховувати на підтримку та увагу. Тож, ласкаво просимо в нашу дружню родину – родину ХНУРЕ», – привітав студентів ректор університету, професор Валерій Семенець.

Також, щоб привітати першокурсників, до ХНУРЕ завітав доктор фізико-математичних наук, професор Володимир Семиноженко, який побажав молодим студентам плідного навчання заради розвитку української та світової науки

Більш детально: http://nure.ua/uk/all_news_ua/vitayemo-pershokursnikiv-u-rodini-xnure/