Викладачі та студенти кафедри взяли участь у роботі IEEE International Scientific-Practical Conference «Problems of Infocommunications. Science and Technology» (PIC S&T-2020)

6-9 жовтня, на базі наукового парку «Синергія» Харківського національного університету радіоелектроніки проводиться Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми інформаційних комунікацій. Наука і технології» (IEEE International Scientific-Practical Conference «Problems of Infocommunications. Science and Technology» (PIC S&T-2020).

Мета конференції – обмін інформацією про теоретичні, наукові та практичні досягнення, а також узагальнення та систематизація результатів та досвіду впровадження наукових досліджень у розробці нових інформаційно-комунікаційних технологій та планування сучасних систем інфокомунікації.

Цього року у заході беруть участь як науковці ХНУРЕ, так і представники закладів вищої освіти України та зарубіжжя. Конференція проходить у змішаному режимі: очна частина із забезпеченням всіх карантинних обмежень, дистанційна участь та постерна частина на відеоплатформі.

В роботі конференції взяли участь викладачі кафедри: Андрій Коваленко, Ігор Рубан, Олександр Маковейчук, Віталій Мартовицький, Віталій Ткачов, Ірина Ільїна, Володимир Токарєв, Владислав Дяченко, Валентин Лебедєв, В’ячеслав Радченко. А також студенти: Анна Будько, Катерина Гвоздецька, Антон Порошенко.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.