Співробітники кафедри взяли участь у науковій конференції ІПРІ НАН України

Співробітники кафедри ЕОМ – доцент Токарєв Володимир Володимирович та ст. викладач Ткачов Віталій Миколайович у рамках виконання фундаментальної науково-дослідної роботи взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології та безпека» (ІТБ-2017), яка щорічно проводиться на базі Інституту проблем  реєстрації  інформації  НАН  України.

Конференція є платформою для  діалогу представників органів державної влади й управління, бізнесу, сфери господарювання й надання послуг, науки, освіти й громадянського суспільства з метою обговорення спільних проблем використання інформаційних технологій і забезпечення інформаційної та  кібербезпеки, напрацювання рішень щодо попередження загроз, створення ефективного захисту й підвищення безпеки активів у кіберпросторі.

Під час наукового заходу спільно з проф. Додоновим О.Г., проф. Машковим О.А., проф. Барабашом О.В., проф. Вишнівським В.В., с.н.с. Горбачик О.С., с.н.с. Кузнєцовой М.Г. були обговорені актуальні проблеми забезпечення стійкості та живучості інформаційних систем та визначені основні пріоритети співробітництва за даним напрямом.

Варто зауважити, що цей напрям у Харківському національному університеті радіоелектроніки почав активно розвиватися за ініціативи наукового керівника лабораторії «Реконфігурованих та мобільних систем», проректора з науково-методичної роботи, професора Рубана Ігоря Вікторовича та керівника фундаментальної науково-дослідної роботи, професора Чурюмова Генадія Івановича на базі кафедри ЕОМ з 2017 року.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.