Розподіл студентів першого курсу (бакалаври) по академічних групах (Комп’ютерна інженерія)

Шановні студенти першого курсу бакалаврського рівня спеціальності 123 – Комп’ютерна інженерія!

Колектив кафедри ЕОМ вітає зі вступом до ХНУРЕ, з початком веселих юних років студентства. Бажаємо впевнено прокладати шлях до обраної професії і сміливо отримувати все нові і важливі знання, щоб у подальшому стати відмінним фахівцем — асом своєї справи! Успіхів у навчанні, гарних друзів і таких самих викладачів, а найголовніше — здоров’я, оптимізму і любові!

Деканатом факультету Комп’ютерної інженерії та управління виконано розподіл студентів по академічним групам. Списки академічних груп:

КІУКІ-22-1


1. Акопян Корьюн Артьомович
2. Безсонова Катерина Олександрівна
3. Бєлєвцова Олена Сергіївна
4. Бондарев Владислав Володимирович
5. Грищенко Дарина Олександрівна
6. Гросс Андрій Володимирович
7. Дацюк Георгій Костянтинович
8. Єлісєєв Максим Дмитрович
9. Жаронкін Євген Романович
10. Зюзьков Єлисей Станіславович
11. Ільїн Олексій Олексійович
12. Лисаченко Євген Вікторович
13. Луценко Михайло Андрійович
14. Малахов Денис Євгенійович
15. Мінакова Анастасія Максимівна
16. Польшин Олексій Михайлович
17. Прилуцька Марія Михайлівна
18. Різник Олександр Володимирович
19. Розуменко Олексій Ігорович
20. Руденко Олександр Сергійович
21. Сідєльніков Денис Ігорович
22. Степаненко Денис Володимирович
23. Степанов Святослав Миколайович
24. Шевченко Юрій Юрійович

КІУКІ-22-2

1. Бєлєнкова Софія Романівна
2. Боговський Олег Олександрович
3. Братиченко Данило Ігорович
4. Волк Дар`Я Максимівна
5. Гаращенко Ігор Олександрович
6. Дадикін Владислав Олександрович
7. Дригач Кирило Валерійович
8. Єльмін Олександр Олександрович
9. Коленов Ілля Євгенійович
10. Кузьменко Андрій Едуардович
11. Курганова Анастасія Вадимівна
12. Курлянська Марія Олександрівна
13. Левчук Юлія Вадимівна
14. Мачула Олексій Володимирович
15. Мотріченко Максим Сергійович
16. Назарова Ірина Олександрівна
17. Оболоник Ян Віталійович
18. Оклей Денис Віталійович
19. Перепелиця Костянтин Дмитрович
20. Показій Костянтин Олексійович
21. Прудніков Костянтин Валерійович
22. Рижов Едуард Васильович
23. Рідний Максим Володимирович
24. Сорвін Денис Олександрович
25. Сучков Данило Олегович

КІУКІ-22-3

1. Гвоздецький Михайло-Назарій Ігорович
2. Гутник Владислав Сергійович
3. Дульцева Еліна Євгенівна
4. Загніда Кирило Романович
5. Зінюхін Владислав Валентинович
6. Козявін Євген Олексійович
7. Коновал Анастасія Андріївна
8. Пересипкін Максим Володимирович
9. Перцева Анастасія Андріївна
10. Прокоф`Єв В`Ячеслав Сергійович
11. Сазонов Олександр Дмитрович
12. Свистунов Віктор Олександрович
13. Силенок Максим Андрійович
14. Славута Владислав Олегович
15. Сохранич Іван Дмитрович
16. Старусів Артем Ігорович
17. Терещенко Данііл Олександрович
18. Ткач Данило Євгенович
19. Фартушний Савелій Андрійович
20. Федоренко Марія Леонідівна
21. Худич Марат Віталійович
22. Циганков Дмитро Сергійович
23. Шемигон Богдан Романович
24. Штацька Альона Олександрівна

КІУКІ-22-4

1. Апостол Іван Андрійович
2. Ахріменко Максим Сергійович
3. Галайко Валерія Юріївна
4. Гаргай Дмитро Юрійович
5. Дульцева Софія Євгеніївна
6. Єщенко Ілля Сергійович
7. Жорнокльов Артем Андрійович
8. Журавель Дар`Я Геннадіївна
9. Кобозєв Олександр Вікторович
10. Коваленко Максим Олегович
11. Марков Дмитро Вячеславович
12. Мірошниченко Руслан Олексійович
13. Нікулін Богдан Андрійович
14. Остріков Сергій Володимирович
15. Островерх Ілля Андрійович
16. Подкосова Ксенія Сергіївна
17. Полятичко Богдан Віталійович
18. Рибалко Микола Станіславович
19. Світличний Артем Олександрович
20. Сухих Богдан Михайлович
21. Токмакова Аліна Сергіївна
22. Тюрін Анатолій Павлович
23. Фареник Платон Олегович
24. Чередник Максим Вікторович

КІУКІ-22-5

1. Акулов Роман Сергійович
2. Анапкін Валерій Романович
3. Боговіченко Іван Андрійович
4. Бойко Марина Миколаївна
5. Бондаренко Олексій Олександрович
6. Грицаненко Нікіта Володимирович
7. Довгалюк Максим Володимирович
8. Дорошенко Юлія Сергіївна
9. Д`Яков Роман Сергійович
10. Кардаш Артем Євгенович
11. Катасонов Денис Сергійович
12. Лісовий Дмитро Сергійович
13. Наголюк Артемій Сергійович
14. Огієнко Максим Олександрович
15. Плісюк Максим Олександрович
16. Рева Дарія Олександрівна
17. Савченко Дмитро Костянтинович
18. Смаль Ярослав Олексійович
19. Суслов Марко Андрійович
20. Тарасенко Дмитро Петрович
21. Фоменко Володимир Валерійович
22. Щапов Олександр Іванович
23. Якименко Руслан Павлович


КІУКІ-22-6

1. Багдасаров Арсеній Денисович
2. Биканов Владислав Сергійович
3. Борисова Дар`Я Євгенівна
4. Виродов В`Ячеслав Романович
5. Демешко Олексій Олександрович
6. Довбня Кирило Олександрович
7. Дриль Сергій Володимирович
8. Замета Марія Олександрівна
9. Заремба Артем Андрійович
10. Здір Софія Олександрівна
11. Ковальчук Дмитро Андрійович
12. Козюра Михайло Володимирович
13. Коробка Владислав Віталійович
14. Корх Олег Сергійович
15. Ладченко Микита Віталійович
16. Латиш Олег Віталійович
17. Осламенко Максим Сергійович
18. Пасічник Степан Володимир Степанович
19. Пестрецов Тимофій Володимирович
20. Савенко Роман Євгенійович
21. Середа Олександр Віталійович
22. Тарасенко Дмитро Павлович
23. Храмцов Данііл Олексійович
24. Чан Нгок Чионг


КІУКІ-22-7


1. Агніщев Дмитро Романович
2. Броварська Ірина Олександрівна
3. Васищев Олександр Іванович
4. Грищенко Артем Андрійович
5. Гученко Всеволод Валерійович
6. Дадаш`Янц Артем Сергійович
7. Дейно Володимир Володимирович
8. Дужий Максим Ігорович
9. Жданова Дар`Я Валеріївна
10. Зарецький Максим Олександрович
11. Ковалик Вадим Валерійович
12. Кравченко Данііл Сергійович
13. Литвиненко Дмитро Миколайович
14. Маляревський Ярослав Ігорович
15. Могила Роман Артурович
16. Пісклов Артем Ігорович
17. Руднєв Олег Ігорович
18. Сальніченко Ростислав Денисович
19. Сидоренко Софія Павлівна
20. Терещенко Михайло Олександрович
21. Турута Гліб Сергійович
22. Черяк Данило Дмитрович
23. Чінь Мінь Ту
24. Щиров Артем Дмитрович

КІУКІ-22-8


1. Базаканов Максим Сергійович
2. Бакум Віталій Юрійович
3. Бойко Дмитро Юрійович
4. Буй Анатолій Олегович
5. Гриценко Владислав Олександрович
6. Дмитришин Костянтин Сергійович
7. Дмитріченко Аніта Станіславівна
8. Задорожний Артем Олександрович
9. Зацарінний Михайло Сергійович
10. Зіракашвілі Давид Ніколозович
11. Ізмайлов Данило Романович
12. Климовський Олександр Анатолійович
13. Курило Артем Владиславович
14. Москаєв Євгеній Георгійович
15. Орлов Євгеній Костянтинович
16. Павлюк Святослав Ярославович
17. Позняков Дмитро Олександрович
18. Прилепський Анатолій Олександрович
19. Пшоняник Ярослав Олегович
20. Реуцький Валерій Віталійович
21. Сечкарєв Ігор Богданович
22. Сім`Янистий Владислав Геннадійович
23. Чернишов Микола Павлович
24. Яковлев Даніїл Андрійович

 

КІУКІу-22-1


1. Альберті Володимир Петрович
2. Афанков Максим Валерійович
3. Біленко Максим Костянтинович
4. Бочко В`Ячеслав Олександрович
5. Бурлака Кирило Віталійович
6. Волков Олександр Олександрович
7. Димчук Микита Ігорович
8. Коротич Андрій Юрійович
9. Косогов Єгор Олександрович
10. Крилов Михайло Володимирович
11. Лист Антон Андрійович
12. Лучка Микита Олександрович
13. Моргун Ілля Михайлович
14. Мухін Єгор Ігорович
15. Наумов Михайло Олександрович
16. Пересада Дарина Іллівна
17. Попов Костянтин Ігорович
18. Протопопов Олексій Михайлович
19. Раптанов Данііл Андрійович
20. Стоянов Даніл Олександрович
21. Ткаченко Олександр Віталійович
22. Трубач Сергій Олексійович


КІУКІу-22-2

1. Бойко Маргарита Геннадіївна
2. Боклаг Леонід Олександрович
3. Бородай Володимир Русланович
4. Горбов Владислав Олексійович
5. Готра Герман Іванович
6. Калінін Вадим Вячеславович
7. Кондратюк Ілля Олегович
8. Кубушка Іван Іванович
9. Кураксін Євгеній Олександрович
10. Ланцков Олексій Юрійович
11. Левченко Денис Павлович
12. Мацюк Богдан Германович
13. Мещанінов Олексій Вікторович
14. Москвіна Олена Леонідівна
15. Мукановський Ярослав Володимирович
16. Обієфуле Профет Елайджа
17. Рибкін Даніл Васильович
18. Смотрова Анастасія Олександрівна
19. Толок Степан Володимирович
20. Царенко Денис Олегович
21. Чумак Дмитро Сергійович
22. Шум Даниїл Олексійович

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.