ІІІ міжнародна наукова конференція «Освіта і наука в мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться

Інформаційні повідомлення
Відповісти
Наталія Бологова
Адміністратор форуму
Повідомлень: 29
З нами з: 03 жовтня 2020, 11:28
Основна посада: Асистент
Інше: Аспірантка

ІІІ міжнародна наукова конференція «Освіта і наука в мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться

Повідомлення Наталія Бологова »

Шановні колеги!

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Третьої міжнародної наукової конференції «Освіта і наука в мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 26-27 березня 2021 р. у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

До участі в конференції запрошуються вчені у галузі права, політичної науки, історії, філософії, філології, педагогіки, соціології, соціальної роботи, економіки, державного управління, культурології, документознавства, викладачі, аспіранти, студенти, педагогічні працівники.

Збірник матеріалів конференції вийде до початку конференції (крайній термін видання збірника – 25 березня 2021 р.). Електронні версії збірника і програми конференції будуть відправлені учасникам 24 березня 2021 р. і розміщені в загальнодоступних електронних бібліотеках, в т. ч. на сайті університету.

Інформаційний лист конференції:
https://u.pcloud.link/publink/show?code ... i0Ff7xTEX або
https://u.pcloud.link/publink/show?code ... MatkQG3dE7

Відповісти