Запрошуємо Вас до участі у цьому вебінарі, дослідження Космосу

Інформаційні повідомлення
Відповісти
Наталія Бологова
Адміністратор форуму
Повідомлень: 29
З нами з: 03 жовтня 2020, 11:28
Основна посада: Асистент
Інше: Аспірантка

Запрошуємо Вас до участі у цьому вебінарі, дослідження Космосу

Повідомлення Наталія Бологова »

Шановні пані та панове!
Запрошуємо Вас до участі у цьому вебінарі, який проводиться у День космонавтики
і Ви зможете дізнатись наскільки важливими і практично корисними є дослідження Космосу,
а також як можна приєднатись до участі у дослідницьких та інноваційних команд

Дата і час: 12 квітня, 15.00-16.30 онлайн у форматі ZOOM конференції

1 година - інформаційна частина і 30 хвилин на питання та обговорення.Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/xfyePe5DzfWWw4cb9Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам. Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA


Основні теми вебінару:

Досвід участі у програмі Горизонт 2020. Це буде представлено на прикладі цифрових інновацій проєкту ERA-PLANET програми Horizon-2020. Науковий напрямок – розв’язання прикладних задач на основі обробки великих об’ємів даних Європейського космічного агентства на хмарних платформах.

Інноваційний погляд з супутника. До вашої уваги важливі напрацювання та інноваційні рішення України у сфері супутникового моніторингу (для моніторингу стану посівів, екологічного моніторингу, планування розвитку міст, )

ERA в Україні. Тут є важливим досвід НАНУ у розбудові українського сегменту Європейського дослідницького простору на прикладі ERA-Planet. Учасникам буде представлено перспективи співпраці наукових установ з університетами.

Цифрова трансформація в Україні. Ви зможете познайомитись з прикладами і перспективами застосування результатів обробки супутникових даних у державному управлінні Україні

Наукові горизонти. Обговоримо відкриті питання в галузі прикладної математики та інформаційних технологій. Окреслимо перспективні напрямки досліджень в сфері супутникового моніторингу, де можна очікувати синергетичного ефекту він співпраці різних наукових установ.Корисні посилання за темою вебінару:

http://www.era-planet.eu/

https://earthobservations.org/index.phpДаний вебінар є частиною серії вебінарів, які ми проводимо в рамках проєкту «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.


З повагою
Іван Кульчицький
https://www.facebook.com/ivan.kulchytskyy/
https://www.linkedin.com/in/ivankulchytskyy/

Президент ГО Агенція Європейських Інновацій
https://aei.org.ua/
https://www.facebook.com/InnoEU.UA
tel +38 (050) 9292396
email: i.kulchytskyy@aei.org.ua

Відповісти