Розпочала роботу VIII Міжнародна науково-технічна конференція “Проблеми інформатизації”

26 листопада 2020 року розпочала роботу Міжнародна науково-технічна конференція “Проблеми інформатизації”. У зв’язку з карантинними обмеженнями, у цьому році засідання секції, яке традиційно проводиться на кафедрі Електронних обчислювальних машин, було перенесено у віртуальний простір.

Модератор засідання секції, к.т.н., доцент, декан факультету КІУ Олексій Ляшенко, відкриваючи роботу секції, зазначив про важливість участі в роботі цієї конференцій здобувачів вищої освіти, які перебувають на фінальному етапі підготовки атестаційних робіт та мають гарну нагоду апробувати свої результати, подаючи тези на конференцію за результатами роботи над кваліфікаційною роботою.

Міжнародна науково-технічна конференція “Проблеми інформатизації” проводиться з 2012 року та присвячена таким напрямам: інформатизація навчального процесу; безпека функціонування, застосування та експлуатація телекомунікаційних систем та мереж; комп’ютерні методи і засоби інформаційних технологій та управління; методи швидкої та достовірної обробки даних в комп’ютерних системах та мережах; сучасні інформаційно-вимірювальні системи; цивільна безпека (інформаційна підтримка).

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.