Відгуки роботодавців та випускників

Мене завжди приваблювали інформаційні технології – та сила, яка забезпечує ґрунт для прогресу та розвитку, формує економічний та інтелектуальний фонд країни і надає десятки тисяч робочих місць для фахівців. З юнацьких років мені хотілося зробити щось важливе і значуще для розвитку науки та техніки, і коли переді мною постало питання вибору ЗВО, то без довгих роздумів і вагань, я вирішив стати студентом ХНУРЕ кафедри ЕОМ.

Починаючи з перших місяців і до самого кінця навчання я отримував професійні знання і прикладні навички, які стали міцним фундаментом для подальшого розвитку. Окрім висококласного викладацького складу і широкого спектра можливостей для розвитку в області наукових досліджень, величезний плюс ХНУРЕ – це можливість спілкування зі студентами з різних міст і країн, що допомагає розширити кругозір і адаптуватися до нових умов життя.

Також хотілося б відзначити, що завдяки традиціям і тривалої історії в Університеті склалася унікальна атмосфера, в якій кожен відчуває себе частиною студентського співтовариства. ХНУРЕ не обмежується тільки лише освітнім процесом, а фокусує увагу на всебічному розвитку студентів за допомогою інновацій, сучасної матеріально-технічної бази і міжнародних програм навчання.

Тарас Гриценко (Taras Grytsenko), PhD (Великобританія), CEO of SSA Group