Гуртожиток № 8

Гуртожиток № 8 ХНУРЕ – типова цегляна 9-поверхова будівля, знаходиться в Студентському містечку в оточенні гуртожитків інших навчальних закладів. Це Студентське містечко розташувалося в глибині кварталу, обмеженому вулицею Клочківська та проспектами: Людвіга Свободи, Перемоги і Лозовеньківським. Найближчий до нього – проспект Людвіга Свободи. Це спальний район на півночі Шевченківського району міста Харків. У кроковій доступності від нього знаходитися станції метро «Перемога». Потрібно мати на увазі, що практично така ж адреса і в Гуртожитка № 7 ХНУРЕ. Незначна відмінність тільки в буквеному номері будинку: у «вісімки» – 51б, а у «сімки» – 51а.

ЛОМОНОСОВА
Мая Миколаївна
комендант гуртожитку

Гуртожиток № 8 розрахований на проживання 640 студентів – це найбільший подібний показник з усіх гуртожитків ХНУРЕ. В кімнатах проживають по 2-3 студенти. Гуртожиток надає необхідну для навчання і відпочинку меблі: ліжка, столи, стільці, шафи. Всю меблі, що рухається, можна переставляти на свій розсуд і зручності. Затишок і чистоту створюють вже самі проживають. На поверхах є загальні кухні, обладнані всім необхідним для приготування їжі. Вбиральні і душі – також на поверхах.

З особливостей гуртожитку № 8 можна відзначити шахово-шашковий клуб, в якому хлопці вчаться грати в шашки і шахи, а також відточують свою майстерність для участі в турнірах.

Для любителів фотозйомки надається можливість робити красиві фото з верхніх поверхів будівлі: вид гарний і панорамний.

У гуртожитку № 8 діють Правила проживання в гуртожитку, єдині для всіх студентів і для всіх гуртожитків. Поточні адміністративно-господарські питання вирішує завідувач гуртожитком № 8, він же і керує життям гуртожитку. Інтереси студентства представляє Студентська Рада гуртожитку № 8 і його Голова. За дотриманням контрольно-пропускного режиму стежить вахтер на пропускному пункті.

Телефон пропускного пункту: +38 (057)-337-87-09.