Опитування та голосування

Голосування — процес прийняття рішення групою людей, при якому загальна думка формулюється шляхом підрахунку голосів членів групи. Голосуванню зазвичай передує обговорення. Альтернативними формами прийняття рішення є вироблення консенсусу або жеребкування. Також голосування використовуються для визначення громадської думки і побудови рейтингу ставлення респондентів до того чи іншого кандидату у виборах та конкурсах.

Електронне голосування є одним з інструментів електронної демократії. Українське законодавство визначає електронне голосування як голосування з будь-якого публічного питання, зокрема участь в опитуваннях, виборах, референдумах, що передбачає використання електронних засобів для ідентифікації та підрахунку голосів.

Основним призначенням електронних технологій голосування є здійснення людиною свого волевиявлення, а також здійснення процесу підрахунку голосів, без втручання посередників, що можуть вплинути на результат (зловмисно, або під вливом людського фактору).


Як саме ви підвищуєте свій професійний і загальнокультурний рівень під час карантинних заходів?
 • Обмежуюсь онлайн-заняттями в університеті 44%, 47 голосів
  47 голосів 44%
  47 голосів - 44% всіх голосів
 • Читаю та переглядаю додаткові джерела інформації, так як рівень знань, які даються під час дистанційних занять, – недостатній 34%, 36 голосів
  36 голосів 34%
  36 голосів - 34% всіх голосів
 • Проходжу альтернативне онлайн-навчання та розраховую на перезарахування цих результатів у якості досягнень у неформальній освіті 12%, 13 голосів
  13 голосів 12%
  13 голосів - 12% всіх голосів
 • Байдикую та очікую на завершення карантинних обмежень 10%, 11 голосів
  11 голосів 10%
  11 голосів - 10% всіх голосів
Всього голосів: 107
16 Листопада, 2020 - 1 Травня, 2021
Голосування закрито